Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hľadá sa Korán bez nenávistných článkov. Zn.: Akútne! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Európa nezvratne končí samovraždou

Iné podporné doplnenie skvelého článku.
cit.viď Blog SME Ivan Mačura - materiál SLOVENSKO Ako ďalej? (2012)

Nezvratný kolaps Európy prebehne dvoma možnými cestami, ktoré sa budú navzájom križovať:

1./ Kolaps tzv. demokratickou cestou (napr. Sarrazin, T., 2011 a desiatky ďalších európskych autorov):
- moslimovia sa zmocnia jednotlivých európskych miest a krajín plodením 4 až 6 detí a podporou EÚ imigrantov. Tým sa zvýši počet moslimských voličov. Moslimovia budú mať zastúpenie minimálne 30 až 40% v parlamentoch v Európe, budú meniť v rôznom rozsahu legislatívu smerom k šarii.
- nastane posun od štátov vyberajúcich si desaťtisíce imigrantov k miliónom imigrantov, vyberajúcich si štáty, kde chcú žiť oni.
- zmena štátnych symbolov niektorých európskych krajín zo štátnych znakov (napr. aj SR odstránenie dvojkríža, zmeny vyučovania dejepisu o 150- ročnom boji našich predkov proti islamským Turkom - od porážky uhorských vojsk v roku 1526 Turkami pri Moháči - až do roku 1683 porážkou Turkov pod Viedňou Jánom II. Sobieskym).
- masová stavba náboženských a súčasne politických symbolov islamu - tisícov mešít s minaretmi za finančnej podpory arabských krajín naftodolármi.
- kombináciou moslimského každodenného spoločenského tlaku na ženy v zamestnaní s terorom na uliciach príde k dnes nám nepredstaviteľnej zmene postavenia autochtónnych žien, rómskej menšiny, homosexuálov a iných menšín v Európe.
- islamizácia armád a policajných zborov. Imámovia budú pôsobiť v ozbrojených zložkách, vo vojenských jednotkách.
- plazivá islamizácia školstva. Cez rady rodičov s početnou prevahou moslimov zmena učebných plánov – ignorovanie vyučovania európskej kultúry, zmeny zloženia učiteľských zborov, presadzovanie buriek u dievčat, oddelené šatne a telesná výchova pre chlapcov a dievčatá, oddelené stravovanie moslimských chlapcov a dievčat v školských jedálňach.
Zákonmi sa presadí povinné vyučovanie detí aj v materinských arabských jazykoch.
Podľa nemeckého ministra vnútra T. de Maziéra, (2015) je medzi desaťtisícmi mohamedánskych imigrantov, ktorí boli dovezení do SRN, 20% dospelých analfabetov, ďalších asi 45% imigrantov skončilo len arabské základné škôyl, len asi 15% príslušníkov sýrskej elity pozná čiastočne latinské písmená, len každý dvadsiaty imigrant vie niekoľko anglických fráz.
Vzhľadom na celosvetovo vedecky získané fakty o 60 až 80-percentnej dedičnosti inteligencie u detí v Európe príde k úpadku vyučovania prírodných vied, katastrofálnemu poklesu počtu detí žien s maturitou a s vysokou školou.
- v medicíne sa oddelí zdravotná starostlivosť mužov a žien lekárov i pacientov ai.

2./ Kolaps v kombinácii zvyšovania tlaku zavádzaniazákonov šarie, spojenej s terorom a vraždením pôvodného európskeho obyvateľstva (napr. Laqueur, W., 2006).
Tlak imigrantov bude narastať po krachu sociálnych systémov a následnou frustráciou tých, ktorí ich desaťročia využívali a žili z nich.

Veľké skupiny európskych občanov, ktoré nebudú chcieť spáchať kolektívnu štátnu aj súkromnú samovraždu, sa budú brániť individuálne, alebo v ozbrojených skupinách, alebo aj v spolupráci zo štátom.

Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo a s nimi aj Slovensko sa v priemyselnej výkonnosti, životnom štandarde a v príjme na jedného občana po roku 2050 dostanú do druhej päťdesiatky krajín sveta.

V boji o prežitie spomalenie civilizačnej agónie SR asi o 10 rokov môžeme urobiť vybudovaním národných štátov a povinnej vojenskej služby mužov i žien v pevnosti V4.

Ide o boj o holé prežitie – alebo my a naše deti – alebo oni a ich deti.
Iná možnosť neexistuje.

Ivan Mačura
 

 

V niektorych krajinach k tym 30-40% maju v mladsich populacnych rocnikoch uz dost blizko. A pokial bude invazia pokracovat, v niektorych mladsich rocnikoch mozu byt "domaci" mensinou uz buduci rok:
https://translate.googleuserco...

Inak je zaujimave, ze Europska komisia ocakava pocas buduceho roka 3 miliony migrantov, ale vela opozicnych politikov stale utoci na Ficovu vladu (akoby mali problem najst si ine temy hodne kritiky) kvoli zalobe na kvoty.
Pritom ak by ta predpoved bola pravdiva a pokial by sa presadili kvoty, pre Slovensko by to znamenalo niekolko desiatok tisic migrantov. V priebehu jedineho roka.

Takze ak neskolabuje socialny system, ten modernizovany koran budeme nevyhnutne potrebovat.
 
Hodnoť

 

Predpokladám, že názov ďalšieho článku bude znieť:
"Hľadá sa skutočne mierumilovná Biblia. Zn.: Akútne!"

Ja by som však poradie článkov prehodil - myslím, že sa sluší a patrí zamiesť najprv pred vlastným prahom.
 

 

Toto môže napísať iba nevzdelaný hlupák .
*
Predpokladám , že dnes nebude nikto Liptákom vyčítať že pri obci Liptovská Teplá sa konala onehdá asi najväčšia zatiaľ známa kanibalská hostina v Európe .
Síce, Kuman možno hej...
 

To predpokladám aj ja,

len mi akosi nie je jasné, ako to súvisí s témou.
Ale to bude asi moja chyba - keď už som ten "nevzdelaný hlupák"...
 

 

Kedže dnes už Liptáci ľudí nežerú, tak im nikto nevyčíta tú ľudožrútsku hostinu . Kresťanom ich Biblia ani ich Boh dnes nekáže vraždiť a vyhladzovať svojich nepriateľov tak čo chceš zametať v porovnaní s Koránom .
*
Fakt ti nie je na grc keď sa uvidíš ráno v zrkadle ?
 

Starý zákon dodnes káže vraždiť.

RKC dodnes považuje Starý zákon za pravé Slovo Božie a odmieta ho zavrhnúť.
 

 

Tak si skús znova nalistovať Starý zákon, Desatoro Božích prikázaní a som zvedavý na tvoje rozumkárenie nad prikázaním Nezabiješ ! .
*
 

To máš smutne zvrátené.

Pôvodne to znamenalo vraj Nezavraždíš!, ale popravy v mene boha samozrejme nie sú vraždou. :-(
 

 

napíšte kresťanským predstaviteľom výzvu, aby sa dištancovali od Biblických článkov, ktoré údajne poskytujú oporu k samovražedným útokom, inšpirovaných podľa Vás Bibliou. Ak sa také prípady v uvedených štátoch stali alebo stávajú minimálne sa pod takúto výzvu tiež podpíšem.
A možno by bolo vhodné ju "doložiť aj nejakými štatistikami, koľkým ľuďom, napr. za posledné tri roky, odrezali hlavy kresťania ODVOLAVAJUCI SA NA KONKRETNE CLANKY BIBLIE, koľkých homosexuálov takto obesili, alebo zhodili zo strechy LEBO TAK IM TO UDAJNE KAZE BIBLIA. Môžu sa pridať aj nejaké počty znásilnených maloletých moslimských dievčat na základe biblického práva ktoré v moslimských krajinách chcú zaviesť kresťanskí radikáli."
Ja, minimálne v súčasnosti, sa sústredím nie na zvrátenosti Biblie ale na to, resp. budem poukazovať na to, čo fyzicky ohrozuje oveľa väčšiu časť populácie ako Biblia.
"Osobne pri hadzani islamu a krestanstva vidim jeden zasadny rozdiel. Vlastne dva. Bez ohladu na to, comu verim, cisto z praktickeho hladiska:
Tym prvym je osoba zakladatela tak, ako je popisana v zakladnych dokumentoch nabozenstva. Staci sa zamysliet, ako by vyzerala spolocnost, keby vsetci krestania zili podla Jezisovho ucenia. A ako by to vyzeralo, keby vsetci moslimovia zili ako Mohamed. Netreba zabudat, ze Mohamed a Jezis su vzory, ktore funguju dodnes."
 

moja predošlá reakcia

patrila nicku ruwolf
 

 

No však môžete s tým zametaním začať. Na začiatok stačia nejaké štatistiky, koľkým ľuďom napr. za posledné tri roky odrezali kresťania hlavy a koľkých homosexuálov obesili alebo zhodili zo strechy. Môžete pridať aj počet znásilnených maloletých dievčat.
 

Preco biblia ?

Co sa tyka "vlastneho" prahu : biblia a nasilie, to uz ciastocne vyriesila renesancia, osvietenstvo a cas.
"Ucinky" bilbie su uz davno len v teoretickej a citankovej a akademickej rovine, agresivita je spajana s ohovaranim oveciek, ateistov, ich marginalizovanim, osocovanim, nejakou tou buzeraciou na dedine, ale iste nie sekanim hlav, perzekuovanim homosexualov, ponizovanim zien , otrokarstvom ..a uz absolutne vobec nie vojnami, terorom a podobne.
"Ucinky" mein kampfu boli a su riesene de jure a de facto.
Nic take v islame neprebehlo.
Ja osobne nemam co riesit, som ateista.
 
Hodnoť

saria

Argumenty slniečkára v otázke dožadovania sa šarie:

JA: Ked sa v Cesku dovolava predstavitel moslimov sarie, je to vnucovanie. A presne pre toto tu takych neintegrovatelnych moslimov nechceme, co stale trvaju na ludskej nerovnopravnosti a do televizie chodia vysvetlovat preco je zena nerovnopravna ludska bytost.
Vnucovanim je aj chodit tu v burke. Ale tebe moze byt jedno, ked tvoj sused mlati zenu. Mozes to tolerovat ako kulturne obohatenie.
Cirkev u nas toto zmenit nemoze a nanucovat to ateistom alebo inak veriacim. Ale katolici nepovazuju zeny za menejcennych ludi. Keby ano, tak by ich rozohnali ako fasistov.

SLNIECKAR: Pani Malinová, ak sú tí predstavitelia moslimov ceskí státni obcania, sú zaregistrovaní ako politická strana a majú to v politickom programe svojej strany a vo volbách s týmto programom získajú dostatok hlasov na jej presadenie, tak nerobia nic iné ako vyuzívanie mozností demokratickej spolocnosti. Kým sa tak ale stane, v procese registrácie politickej strany ceské státne orgány budú zvazovat legálnost jej deklarovaných cielov, ich kompatibilnost s ceskou ústavou a pod. Preco sa teda plasit uz teraz, to máte naozaj tak malú doveru v riadenie vecí verejných? Tým nechcem povedat, ze by sme nemali viest otvorenú diskusiu o vsetkých aspektoch masovej migrácie, práve naopak, ale ak celá diskusia spocíva vo vypisovaní hysterických a úplne zavádzajúcich blogov a diskusných príspevkov nejakých amatérov, tak nás ako spolocnost to k ziadnemu rozumnému rieseniu neposunie.
A súhlasili by ste s tvrdením, ze ak sa clenovia/predstavitelia akéhokolvek nábozenstva dozadujú presadenia nejakého opatrenia, platiaceho pre celú spolocnost a to na základe ich viery, tak je to vnucovanie? Lebo ak áno, tak napríklad aj to 6-miliónové referendum, aj ten nedávny zevraj národný pochod za zivot by túto definíciu splnali.
A tie 2 predposledné vety máte úplne zle. Uz sa tak deje a katolíci zeny povazujú za menejcenných ludí. Aj ked Vám to vsetci nepovedia na plné gule.

JA: No to je sila aj na slnieckara, obhajovat legalnost dozadovania sa sarie, co kritizuju este aj samotni moslimovia.
A prosim ta neklam, ze krestania neuznavaju ludsku rovnopravnost.

SLNIECKAR: Ale ved sa spýtajte hocijakej kolegyne, co vyucuje obciansku náuku (alebo ako sa to dnes volá), ako funguje reprezentatívna demokracia. Ona Vám aj vysvetlí, ze existuje niekolko mechanizmov (ako napr. proces schvalovania registrácie politickej strany, ale sú aj dalsie), vdaka ktorým a iste sa zhodneme aspon v tom, ze nastastie, NIE je mozné zmenit charakter celej spolocnosti tak lahko. Ja som Vás len chcela ubezpecit, ze sa ako státni obcania ani zoci-voci tak masovej imigrácii nemusíme cítit úplne bezbranní, lebo máme k dispozícii to, co oni nemajú.
Vasu reakciu si mozem vysvetlit bud tak, ze to vsetko viete aj sama, ale máte potrebu burcovat/hysterizovat, alebo naozaj neviete, ako demokracie a obcianske spolocnosti fungujú a v tom prípade chápem, preco je na SK také lahké vládnut/ovládat masy.
V prekrúcaní slov ste teda skutocná majsterka: ja som nepovedala krestania, ale katolíci a nehovorila som o ludskej rovnoprávnosti (v právnom zmysle), ale o menejcennosti, pretoze som reagovala na Vase slová: " Ale katolici nepovazuju zeny za menejcennych ludi."
A povedala som to jednak na základe vlastnej skúsenosti s jedným z Vás, ktorý mi to urputne vysvetloval s pomocou Biblie a katechizmu a aj na základe toho, co som tu uz x-krát cítala v diskusiách. Jeden eplicitný príklad nájtete aj tu: http://blog.sme.sk/diskusie/23... Diskutér hiram nám aj pekne vysvetlil, preco b
 

 

Vy ste velmi zvlástny clovek, pani Malinová. Ved ste si mohli usetrit cas a jednoducho hodit link na diskusiu k tomu clánku, na ktorý sa nasa výmena názorov vztahovala a nie takto vytrhat casti (a preco ste to vlastne neskopírovali celé?) z kontextu.
Celý nás "dialóg" je dokazom toho, ze ste vobec neporozumeli precítaný text (co je zvlást znepokojujúce, kedze ste ucitelka).
 

 

Precitajte si kodex diskutujuceho, ktoremu ste neporozumeli.
Az ked ho pochopite, budete diskutovat k teme.
 
Hodnoť

odpoved

JA: Zopakujem, že je to obhajoba legálnosti dožadovania sa šarie, čo kritizujú aj samotní moslimovia, ktorí pred radikálnym islamom ušli.

V Európe nemajú čo vznikať politické strany, ktoré majú v politickom programe svojej strany zavedenie šarie. A keď vám to nevadí a považujete to za normálne, tak obhajujete legálnosť dožadovania sa šarie.
A to je naozaj sila aj od slniečkárov, obhajovať legálnosť dožadovania sa šarie ako programu politickej strany, lebo potom takto nás do toho slniečkári aj dostanú, že na tom nevidia už teraz vôbec nič nelegitímne a zvláštne.

Že vy sa naivne domnievate, že určovaním štátnych orgánov by sa až potom také politické strany zastavili, to ma nezaujíma, lebo potom by už bolo neskoro taký rasizmus zastaviť.

Taktiež napomáhate zhubnej propagande, že ľudskú rovnoprávnosť sme doteraz v Európe ani nemali, takže vlastne, čo sa čudujeme, že by už v budúcnosti vďaka takýmto politickým stranám mohla aj nebyť?

O rozdieloch slova, či je rozdiel byť menejcenným alebo nerovnoprávnym, je zbytočné sa baviť.
Základom ľudských práv v Európe je ľudská rovnoprávnosť. Kto ju nie je schopný chápať a prijať, navyše ju ešte odmieta, je neintegrovateľný a nemá tu čo hľadať.
Podpora takých ľudí alebo nedajbože strán, je práve podpora rasizmu.

Polka obyvateľov v Európe sú ženy a rovnoprávnosť žien musí byť v Európe zachovaná. Akýkoľvek jednotlivci alebo politické strany, ktoré ohrozujú rovnoprávnosť polovice obyvateľov v Európe sú buď rasisti alebo rasistické strany.
 
Hodnoť

Koran bez takychto

clnakov neexistuje a podstatna cast toho "diela" nie je nic ine ako fasizmus.
Co si dobre pamatam, europsky sud uz asi pred desiatimi rokmi vyhlasil, ze koran, saria je nezlucitelna s ludskymi pravami, humanizmom atd.
Fasizmus sme tu uz mali, niekto to chce asi este raz. Ja osobne nie.
Ze islam rozsiruju samotni muslimovia, to by som este chapal.

Ale ze dzihad, islamsky fasizmus rozsiruju dnes uz aj vrcholni predstavitelia EU to asi nepochopim nikdy. A ani to, ze to je tolerovane aj napriak tuctom prikladov.
Za chvilu nebude v EU nic ine ako stredny vychod. Zo vsetkymi jeho "pozitivami" ako nepokoje, obcianske vojny, potlacanie zakladnych ludskych prav, atentaty, demokraticky zvolena saria, upadok, nejaky ten kalifat, chalifat a pod.

Pred rokom, pred dvoma / spomente si na situaciu v eu / bol v eu este relativne klud, pripocitajte si k tom situaciu dnes a toto cele extrapolujte na horizont cca 5 rokov ....
Neviem, ako komu, ale zacinam byt pesimista a vidim o cca 5 rokov tak jedine nepokoje a konflikty.
Hlavna vec, ze eu summit prave este ide rozhadzovat peniaze este aj v arfike, brusel riesi vykon vysavacov a energeticke stitky.
Za hlavnych vinikov dnes katasfrofy povazujem Merkelovu, Hollanda a cely brusel aj s okolim a dokonale servilnych dalsich politikov. Su to len hnusne stetky, ktore podrazili a podrazaju vlastnych obcanov a vacsinu imigrantov.
Fakt stale neviem prist na to, ci su eu politici uplni hl-up-aci, totalne nezodpovedna zberba, alebo su to nejaki agenti plateni arabskymi sejkami....
Hanba.
A k veci : islam je nutne v EU zakazat, podobne ako fasizmus.
Autorovi blogu dakujem.
 
Hodnoť

Článok je slniečkársky bullshit.

Autor sa tvári sa akoby citoval z Koránu. Lenže cituje len z propagandistických webov a odvoláva na nejakého youtubera. Citácie sú ale len koncentrovaná znôška klamstiev. A k tej výzve z nadpisu. Každý dospelý človek, hoc aj len podpriemerného intelektu, vie odpoveď. Vyber sa do knižnice, ak nemáš na knihy, tak si požičaj. Alebo si zaplať prístup na nejaký vedecký infoweb. Potom je tá ťažšia časť, použi to čo máš na krku. Čítaj a potom sám nájdeš ten Korán, ktorý hľadáš.
 

 

takže žiadne nenávistné články sa v Koráne nenachádzajú???
Prosím v ktorom vydaní?
 

1 2 >

Najčítanejšie


 1. Miroslav Ferkl: Vysnívaný dom Igora Matoviča. 4 001
 2. Martin Ondráš: Mičovskému kolabuje rezort, minister mlčí..... 3 051
 3. Rudolf Pado: Kde sa túla zdravotnícky odpad z celoplošného testovania na Covid-19? 2 818
 4. Jozef Sitko: Je ešte Sulík politikom vládnym či už opozičným? 2 463
 5. Karolína Olšavská: Vlastnou hlavou 2 - recenzia alebo Ako chutí moc 1 400
 6. Július Kovács: Kotlebovci sa vyhražali Matovičovi smrťou, pred jeho dom doniesli truhlu a vence 1 364
 7. Maroš Chmúrny: Škandál u sv. Michala, kus dobrej roboty a nová funkcia 1 229
 8. Peter Gregor: Safari pod Tatrami 1 213
 9. Peter Lacina: Kto vie čo je mastektómia, nech zdvihne ruku 1 126
 10. Roman Kebísek: Časť slovenských rozprávok od Dobšinského sa podobá nemeckým od Grimmovcov 1 103

Rebríčky článkov


 1. Marian Vojtko: Odstrániť riziko - a úplne...
 2. Peter Biščo: Pani Iveta Radičová hľadá politickú kultúru terajšej vlády.
 3. Ján Škerko: O výhre, peniazoch a sexe
 4. Jozef Kovalík: Sám
 5. Jan Vaněra: SLOVENSKO-MAĎARSKÉ POHRANIČIE V OKOLÍ RIEKY IPEĽ - 7.11.2020
 6. Miriam Studeničová: Životná potreba svätenia sviatočného dňa!
 7. Peter Ďuroška: Nadácia SPP podporila projekt zrakovo postihnutých športovcov
 8. Michal Kováč: Ako sa IBM zo straty vrátila späť k ziskom
 9. Ivan Čarnogurský: KEĎ SA VLÁDNUTIE STÁVA OBSAHOVO NEPODSTATNÉ
 10. Július Kovács: Dr.Bukovský zľahčuje covid a zarába na tom mesačne okolo 5000 eur, pomôžte mi ho odstáviť


Už ste čítali?