Najnovšie je to už Viedeň & Odsúďte už konečne ideový zdroj islamského terorizmu!

Autor: Marcel Burkert | 6.11.2020 o 15:02 | (upravené 6.11.2020 o 22:30) Karma článku: 6,83 | Prečítané:  240x

Odsúdiť teroristické útoky, bez odsúdenia ich ideového zdroja, je pokrytectvo par excellence. Je to akoby sme odsudzovali činy fašistov a zároveň dávali zelenú, alebo dokonca ustupovali fašistickej ideológii.

U fašizmu si to nevieme ani len predstaviť. U islamu tak robí minimálne celá západná Európa, vrátane Rakúska a to aj po nedávnych teroristických útokoch vo Viedni. A robia tak samozrejme aj mnohí naši politici a intelektuáli, aj keď rozdiel medzi islamom a fašizmom je len ten, že islam sa maskuje za pár vyložene náboženských článkov. Nehovoriac o tom, že v islame platí pravidlo, že ak sú v ňom rozpory, rozhodujúce je to, čo v ňom bolo zjavené neskôr. O náboženstvo u islamu išlo len v jeho úvodných zjaveniach. Ostatné zjavenia, ktorých je drvivá väčšina, predstavujú totalitnú ideológiu.

Kým sa na islam budú čelní európski politici a iní, akože bojovníci za demokraciu a dodržiavanie základných ľudských práv…, zo strachu, z vypočítavosti, alebo slniečkom prehriatej mysle, pozerať ako na nábožensvo, a nie v 1. rade ako na totalitnú ideológiu, minimálne dovtedy ich boj proti terorizmu, ktorý paradoxne aj oni sami pravdivo nazývajú ISLAMSKÝ, bude bojom márnym. Totižto aj priemerne inteligentný človek vie, len politici nie, že medzi odstráňovaním príznakov a odstráňovaním príčiny príznakov, je veľký, zásadný rozdiel.

Veľavážení politici a intelektuáli, kým neodsúdite aj ideový zdroj islamských teroristických útokov, ste morálne spoluzodpovední za každé ďalšie islamské teroristické útoky. Každý jeden islamský teroristický útok je totiž v úplnom súlade s tým, čo chcete vy neustále nazývať „náboženstvom“, a niektorí z vás dokonca aj „mierumilovným“! Ako napr. aj Igor Matovič; minimálne pred tým, než sa stal premiérom. A Boris Kollár, vo funkcii predsedu NR SR, zdá sa už zabudol na svoje nekompromisné postoje voči islamu v časoch keď bol v opozícii. Dnes už je iba korektný…

Všetci sú vždy šokovaní…, aj keď tých teroristických útokov v Európe už bolo toľko, že už dávno mohli prísť na to, že so šírením islamu a nárastom počtu jeho sympatizantov v Európe ich intenzita už menšia nebude.

Mali by byť šokovaní aj, alebo v 1. rade z toho, aké hrôzy obnáša samotný islam, ktorý vykonávateľom teroru na nevercoch, len aby sa začal celý svet klaňať islamu, sľubuje panny a sudy vína v islamskm nebi. No napriek tomu má táto ideológia v Európe zelenú, až ustlané na ružiach. Neodsúdil ju ani rakúsky kancelár Sebastian Kurz.

A ja osobne som šokovaný z ich nechutného pokrytectva.

Morálnu spoluzodpovednosť za tieto hrôzostrašné činy má samozrejme aj každý moslim, ktorý sa nechce postaviť proti nenávisti v islame, ktorou sa to v ňom len tak hemží, alebo mu táto jednoducho nijako v jeho viere neprekáža.

Súvisiace články: 

Zo života Mohameda podľa islamu. Len pre silné žalúdky

Zoznámte sa s „náboženstvom mieru“. A zvlášť s jeho extrémne „mierumilovnými“ článkami

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček Petra Schutza

Bez Kolíkovej nebude reforma ani zmysel koalície

Nevyčistila si stôl. Kdekto teraz kladie otázky s poctivým i nepoctivým zámerom


Už ste čítali?