Peter Pollák z OĽaNO spolupracoval so zlodejmi a mafiánmi 4 roky

Autor: Marcel Burkert | 30.3.2016 o 11:55 | (upravené 6.10.2017 o 18:18) Karma článku: 8,37 | Prečítané:  3286x

Áno, celé 4 roky. A ako to že so zlodejmi a mafiánmi? No jednoducho tak, že jeho stranícky šéf Igor Matovič

opakovane nazýval, alebo nazýva Fica a spol., teda aj vládu Smeru - SD, či už nepriamo, alebo priamo za bandu zlodejov a mafiánov.

A hlavne takto Matovič označoval, alebo označuje Fica a Kaliňáka. Teda toho istého Kaliňáka pod ktorým 4 roky pracoval jeho stranícky odborník na rómsku problematiku - Peter Pollák vo funkcii splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity. Teda vlády Smeru - SD po vedením Fica a Kaliňíka. 

A „mafián Kaliňák“ si prácu Petra Polláka v tejto funkcii pochvaľoval.

A zlé slovo na Polláka ako osobu a ani na jeho počínanie v danej funkcii, pokiaľ je známe, nepovedal ani jeho stranícky šéf Igor Matovič.         

A prečo by aj mal, že? Veď Matovič nemal nikdy špeciálny problém sedieť a pracovať v parlamente spoločne ani so "smeráckymi zlodejmi“ ani so "smeráckymi mafiánmi". Inak by pri svojej principiálnosti z parlamentu už dávno odišiel; aby si nekazil svoju povesť. Či?  

Jeho kamarát, alebo lepšie povedané staronový kamarát, Richard Sulík, dokonca (aj) týmto „zlodejom“ 2 roky šéfoval! V dobe keď bol predsedom parlamentu.    

Čo chcem vyššie uvedeným povedať?  

Jak Matovič tak Sulík si sami kydajú do úst. Je totiž známe, že ich nosným, ak nie rovno životným heslom, bez ktorého by možno neboli tam kde sú, je, že: "So zlodejmi a mafiánmi zo Smeru za spoločný vládny stôl nikdy nezasadneme!"

Na strane druhej nemajú problém sedieť, rokovať a hlasovať so "zlodejmi" ani v parlamentých laviciach, ani v parlamentých výboroch a ani s nimi vecne diskutovať v televíznych diskusných politických reláciách. A mnohým týmto zlodejom šéfoval sám Sulík a sám Matovič chváli svojho poslanca Polláka ako výborne pracuje pre vládu zlodejov. 

Ak v tomto nie je rozpor a teda je to normálne, potom ja som nenormálny.          

Nech je akokoľvek, môj názor je ten, že ak sofistifikovaní populisti Matovič so Sulíkom skutočne chcú na Slovensku zmeniť niečo k lepšiemu, musia začať v prvom rade meniť sami seba; začať od seba, prestať mať dvojaký meter, prestať s pravicovým populizmom, s výkrikmi o zradcoch, s polarizáciou spoločnosti a namiesto toho mať odvahu prevziať aspoň čiastočnú zodpovednosť, vzdať sa extrémnej krátkozrakosti a slepej viery, že niekedy budú oni dvaja tvrdohlaví egoisti schopní zostaviť stabilnú vládu a bez pomoci zradcov, zlodejov, mafiánov, alebo fašistov.

Ibaže im ide o niečo iné.

V každom prípade, nikto im nikdy nekázal chodiť s Ficom a Kaliňákom na dovolenky ani na pivo. A rovnako tam s nimi nechodil ani Peter Pollák.

Súvisiace články:

- Kaliňákovi do kresla pomohli aj kamaráti Sulík a Matovič: http://marcelburkert.blog.pravda.sk/2016/03/24/kalinakovi-pomohli-do-kresla-kamarati-sulik-a-matovic/

- Miluj Bugára, Procházku a aj Fica, ako seba samého. Ak si naozaj kresťan...: https://dennikn.sk/blog/miluj-bugara-prochazku-aj-fica-seba-sameho-naozaj-krestan/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?