A čo keď začnú byť vo svojej viere dôslední aj ďalší moslimovia?

Autor: Marcel Burkert | 14.11.2015 o 11:55 | (upravené 15.11.2015 o 21:50) Karma článku: 9,07 | Prečítané:  1925x

To až potom prestane v EÚ svietiť zelená verejnému vyznávaniu a propagácii „mierumilovnému náboženstvu“, ktoré v sebe nesie články za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani tie najnebezpečnejšie sekty? 

Koľko civilných obetí je k tomu ešte potrebných??? Vážne nestačilo?      

Radšej si nechcem ani len predstaviť, čo by sa v celej Európe začalo diať vtedy, ak by vo svojej viere začalo byť dôsledných, čo i len pol percento moslimov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Korán obsahuje články, ktoré moslimom priamo alebo nepriamo prikazujú zabíjať inovercov a nevercov. Minimálne moslimov k tomu nabádajú.

Rovnako nie je tajomstvom, že Korán obsahuje aj taký článok, ktorý za likvidáciu inovercov sľubuje v „moslimskom nebi“ sladkú odmenu - 72 panien pre každého samovražedného bojovníka! Teda hárem s ktorým sa zrejme nemohol pochváliť žiadny zo sultánov.    

Jedno temné náboženské obdobie má Európa za sebou. Vysporiadala sa s tým tak, že dnes nám zabíjanie v mene kresťanského „boha“ nehrozí. Nedopusťme, aby nám toto v Európe, ktorej sme súčasťou, hrozilo znovu - tentokrát s odvolávaním sa na moslimského „boha“ a "jeho slová".

Chcem veriť tomu, že nikdy nenastane deň, kedy francúzski, nemeckí a mnohí ďalší voliči z radov umiernených moslimov, na základe kázní imámov čerpajúcich z Koránu, ktoré neoblomne považujú za čisté slovo Alaha, usúdia, že je čas na raj a svojimi voličskými hlasmi, v dobrej viere vydláždia cestu k moci šialencom, ktorých receptom na svetlé zajtrajšky pre EÚ je islamské „právo“ - šaría. 

A takých bláznov, ktorí by boli schopní s takýmto programom vyrukovať, akonáhle by cítili dostatočnú voličskú podporu, behá po Európe si myslím viac ako dosť. 

Súvisiace články:

- Hľadá sa Korán bez nenávistných článkov. Zn. Akútne!: http://burkert.blog.sme.sk/c/389291/hlada-sa-koran-bez-nenavistnych-clankov-zn-akutne.html      

- Navádzanie na vraždu je trestný čin. Islam navádza na vraždenie masové. V EÚ má zelenú: http://burkert.blog.sme.sk/c/385634/navadzanie-na-vrazdu-je-trestny-cin-islam-navadza-na-vrazdenie-masove-v-eu-ma-zelenu.html

- Nábožensko-bezpečnostné minimum pre moslimov túžiacich žiť v EÚ: http://burkert.blog.sme.sk/c/384933/nabozensko-bezpecnostne-minimum-pre-moslimov-tuziacich-zit-v-eu.html

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Žiadne výpisky ani kópie. Jankovskej obmedzili prístup do vlastného spisu

Bývalá štátna tajomníčka začala spolupracovať s vyšetrovateľmi koncom októbra.

AUTORSKÁ STRANA MICHALA HAVRANA

Prvýkrát ide skutočne o život a slovenskí politici na to nemajú (píše Michal Havran)

Poukazovanie na akúsi „kritickú infraštruktúru“ je kastovou verziou rakúsko-uhorského dedičstva.


Už ste čítali?