Humánny výsmech obetiam znásilnení v mene islamu?

Autor: Marcel Burkert | 19.10.2015 o 23:55 | (upravené 23.10.2015 o 8:34) Karma článku: 15,97 | Prečítané:  6409x

Ľuďom je potrebné hovoriť pravdu, čo im s inváziou islamu do EÚ hrozí a čo nehrozí; a netlačiť ich do toho, aby sa neslobodne rozhodli pre spolužitie s tými, s ktorými žiť netúžia

keďže ich „kultúra“ si zakladá aj na potieraní základných ľudských práv a slobôd a dokonca, vedľa svojich mierumilovných článkov, vyzýva na likvidáciu inovercov.

Ani na jednej strane by sa nemalo klamať, zavádzať, prikrášľovať a zveličovať. Minimálne by sme sa o to mali snažiť. Ale nie tak ako poslankyňa NR SR Magda Vášáryová, vystupujúca v pozícii humanistky, ktorá sa nedávno v médiách v súvislosti s imigráciou z moslimského sveta do EÚ nechala počuť, že teraz tu panuje taká hystéria proti utečencom, kedy i babičky z dediny sa boja, že ich znásilnia utečenci, pričom znásilnenia im rozhodne nehrozia; podľahli iba manipulácii

Možno pár idiotov naozaj šíri medzi babkami v nejakých obciach poplašnú správu, že im hrozia znásilnenia zo strany utečencov. Vylúčiť sa to nedá, že sa takí idioti nájdu. Ale ak sa niekto pokúša z výnimiek robiť pravidlo a hádzať tak do jedného vreca s týmito idiotmi aj ľudí, ktorí poukazujú na zvrátenosti tzv. náboženstva mieru a tolerancie a na negatívne následky konania lídrov EÚ (ktorí do nej nepriamo pozývajú neobmedzený počet nositeľov tohto náboženstva, vrátane tých najextrémistickejších), tak za tým môže byť sotva niečo iné ako snaha umlčať nie tých idiotov, ale tých druhých spomínaných. Odradiť ich. Aby na nich bolo pozerané tak, ako na tých idiotov, že sú to len šíritelia hystérie, a teda aby im nikto neveril.

Žiaľ k takejto rafinovanej, a teda aj veľmi účinnej manipulácii sa uchyľuje vo svojej bezradnosti nie jeden „humanista“. A keďže najviac takýchto humanitných manipulátorov je medzi lídrami EÚ, tak sa nemôžme čudovať tomu, kam až to "naša únia" v imigrantskej otázke dotiahla, a ešte len dotiahne. Zvlášť ak jej lídri svojimi alibistickými počinmi otvárajú dvere k moci extrémistom.

Verím tomu, že občania Slovenska a pod. by nemali problém prijať tisícky utečencov, ktorí by neboli nositeľmi totalitnej ideológie so stredovekými temnými praktikami.  Tzv. humanisti asi o tom ešte nikdy nepočuli, ale túto „kultúru“ už v Európe reprezentujú aj mnohé neoficiálne islamské štátiky v štátoch, kde sú známe pod pracovným názvom: „NO GO ZONES“ s uplatňovaním islamského práva, v ktorom sú okrem svetlých stránok aj popierané základné ľudské práva a slobody. 

Prípadov znásilňovania v mene islamu je viac než dosť na to, aby sa tým spoločnosť začala vážne zaoberať. 

Nie ich bagatelizovať, a tým sa nepriamo vysmievať do očí ich obetiam. 

Pozrite napr. tu: http://jurajpolacek.blog.sme.sk/c/308762/Postavenie-zien-v-islame.html.  

Obavy sú namieste, zvlášť ak nie jeden islamský duchovný v súvislosti s prípadmi, kde boli biele ženy znásilnené v mene islamu, tvrdí, že ak by biele ženy chodili zahalené tak ako chodia moslimky, nemuselo by k ich znásilneniu dôjsť, lebo podľa moslimského boha sú ženy údajne zbraňami Satana a nesú 90% zodpovednosti za cudzoložstvo...; aj keď sú znásilnené.

To je mimochodom okrem iného aj nepriame nanucovanie islamskej „tolerantnej kultúry“ tým, čo ešte nestihli pochopiť jej veľkosť. K tejto kultúre patrí (ospravedlňujem sa za výraz, ale neviem ho nahradiť žiadnym ekvivalentom) aj vymývanie mozgov moslimským ženám (údajne aj v islamských televíziách pôsobiacich v západných demokratických štátoch), že odmietať manželom sex nie je správne, lebo právo na výber je iba súčasťou hriešnej západnej kultúry, čím vlastne takíto moslimskí duchovní navádzajú na manželskú prostitúciu (v záujme nestať sa objektom násilia zo strany manžela), aj keď inak sa prostitúcia ako taká v islame odsudzuje. Čisté pokrytectvo. Možno sú tie klasické prostitútky ešte v lepšej pozícii ako mnohé bezmocné bytosti, nazývané moslimské ženy.

Matky moslimských detí sú podľa islamu ako pohlavný orgán, ktorý keď ide von na ulicu, diabol na nich vrhne svoj pohľad, či „mäsom“ pre muža, aby si ho vychutnal...   

Keďže islamské právo šaríja nepozná niečo také ako vynútený sex po uzavretí manželstva, tým ženu považuje viac menej za tovar.  

K akým hodnotám môžu môžu potom moslimské ženy vychovávať svoje deti? Aký príklad im v jednej z najrozhodujúcejších vecí chtiac alebo nechtiac dávajú? Že čím väčšia ochota ženy byť ponižovaná, tým väčšie zaľúbenie u moslimského boha?

Zvrátené, choré. Ale zrejme nie až tak aby to pohlo lídrami EÚ a inými tzv. humanistami. Naozaj im vôbec nevadí, že o neomylnosti islamu so všetkými tými zvrátenosťami pochybuje len máloktorý európsky moslim a moslimka a preto v tejto viere je a bude vychovávaných niekoľko desiatok až stá tisícok európskych detí? (Nie je ale vylúčené, že podľa pani Vášáryovej na tom nič strašné nie je, lebo v minimálne v strednej Európe, sme podľa jej názoru hodnotový systém našich predkov úplne znegovali a hodnoty a kresťanstvo sme už stratili dávno. Ale zrejme som len niečo zaspal a v strednej Európe už medzi tým neplatia základné ľudské práva a slobody a tým sme sa dostali na roveň islamskej "kultúry", ktorá ich potierať nikdy neprestala).     

Len ťažko sa po tom všetkom a mnohom inom môžme čudovať napr. tomu, ak Islamský štát nemá najmenší problém kodifikovať sexuálne otroctvo v obsadených oblastiach Iraku a Sýrie, alebo ak sa bojovník Islamského štátu modlí vedľa postele, na ktorej musí čakať na znásilnenie zviazané nie moslimské dievča, a tejto sa snaží vysvetliť, že to čo sa chystá urobiť, nie je hriech, lebo ona praktizuje iné náboženstvo ako islam, že ide len o prejav náboženskej oddanosti a týmto aktom sa dostáva bližšie k bohu... A EÚ má doširoka otvorené dvere aj pre takýchto nebezpečných šialencov. Resp. títo nemajú veľký problém sa sem infiltrovať v dave utečencov migrujúcich Európou smer sociálne istoty. 

To zďaleka nie je iba o babičkách na dedinách, ktoré sa údajne obávajú, že ich znásilnia moslimskí imigranti. To je aj o kultúre, v ktorej nie málo nezanedbateľných prúdov a článkov degraduje ženstvo. 

Na to sú akékoľvek slová slabé, aby vyjadrili hĺbku obmedzenosti, čo chce túto "kultúru" označovať za kultúru, dáva ju na roveň tej európskej, a dáva jej zelenú, aby nás v rámci multikulturalizmu obohatila. Ide len o to, že čím. 

Súvisiace články z tohto blogu a z blogu Stop alibizmu, kde prispievam: 

http://stopalibizmu.blog.sme.sk/t/66025/islam

http://burkert.blog.sme.sk/t/64098/islam

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.

SVET

Bývalý populista Fico nás zradil, znie z Poľska aj Maďarska

Fico o budúcnosti v jadre EÚ hovoril už na jar, médiá si to nevšimli.


Už ste čítali?