Navádzanie na vraždu je trestný čin. Islam navádza na vraždenie masové. V EÚ má zelenú

Autor: Marcel Burkert | 10.8.2015 o 23:55 | (upravené 16.8.2015 o 23:51) Karma článku: 15,91 | Prečítané:  4183x

A to aj napriek tomu, že teroristické útoky na inovercov a neveriacich, zo strany tých, čo v jednej ruke držia samopal alebo nálož, a v druhej Korán, sú vo svete už pomaly na každodennom poriadku.      

Pritom nielen v slovenskom Trestnom zákone je navádzanie na vraždu trestným činom. Pravdepodobne neexistuje štát EÚ v ktorom by to neplatilo. Rovnako ale v EÚ neexistuje štát, kde by propagácia alebo šírenie islamu boli trestným činom. Nevzťahuje sa to dokonca ani na tie najzvrátenejšie, resp. najnásilnejšie články islamskej viery. 

Keďže doposiaľ žiadni islamskí predstavitelia, vrátane tých, čo pôsobia v Európe, sa od nich nedištancovali, aj to jasne nasvedčuje tomu, že ich naďalej považujú za nedotknuteľné, za sväté. Podobne ako islamskí teroristi. Žiaľ v EÚ to kompetentných politikov vo všeobecnosti zjavne netrápi, inak by už dávno spravili potrebné kroky.     

Ak raz nedajbože dôjde aj u nás k nejakému teroristickému útoku na civilné obyvateľstvo tak politici, resp. zákonodarcovia si diel viny len sotva priznajú; aj keď dlhodobo propagáciu islamu zákonne tolerujú. Budú radšej skúmať, či policajní špecialisti na boj s terorizmom na čele s policajným prezidentom tomu mohli alebo nemohli zabrániť.

Žiaľ ani uvedených policajných špecialistov s najväčšou pravdepodobnosťou nijako zvlášť netrápi skutočnosť, ktorá je uvedené v názve článku. A tobôž nie to, že oni sú za politikmi v poradí tí druhí najkompetentnejší, ktorí by mali dbať na jej odstránení. Ale najpodstatnejšie je u nich zrejme to, že majú prácu na úseku boja proti terorizmu a majú za ňu dobre zaplatené.           

Pokiaľ chce niekto aj naďalej bagatelizovať a obhajovať islam, resp. tvrdiť, že za teroristickými útokmi nestojí islam ako taký, ale len jeho násilná verzia, tzv. islamizmus, že skutočný islam je mierumilovný, tak treba povedať, že to je nezmysel. Stačí sa pozrieť čo podľa islamských spisov robil prorok Mohamed, čo hlása islamské právo šaria a Korán, ktorý v mnohých svojich článkoch podnecuje, a to dokonca priamo, k nenávisti voči neveriacim a inovercom. Vidieť to nechcú len slepo veriaci fanatici, teda tí moslimovia, ktorí sa od brutálne násilníckych článkov islamskej viery doposiaľ nedištancovali.

Vezmime si napr. súru 9:5, ktorá káže: „Zabíjajte neveriacich kdekoľvek ich nájdete...“. 

A takých príkladov je v Koráne množstvo. Napriek tomu Korán nie len pre radikálnych moslimov, ale aj pre tých ostatných vo všeobecnosti znamená absolútnu pravdu, svätý zákon, ktorý je nedotknuteľný.

To isté platí aj o islamskom práve šaria. Toto pre zmenu navádza napr. na kameňovanie neverných žien, mlátenie detí, aby uverili v Alláha, atď. a pod.

Koľkože európskych moslimov sa od týchto zvráteností v Koráne a islamskom práve šaria dištancuje? Jedno percento? Pol percenta?... Resp. koľko moslimov môže povedať, že tá verzia Koránu, z ktorého vychádza ich viera, neobsahuje takéto alebo podobné články??? Nula celá jedna desatina?...        

Zo strany moslimských európskych obcí a ich predstaviteľov zďaleka nestačí len pokrytecky odsudzovať množiace sa teroristické útoky vykonané v mene islamu. V prvom rade je nevyhnutné odsudzovať konkrétne zvrátené nenávistné články islamskej viery, či už tej alebo onej jeho verzie; v prípade že naozaj existuje aj mierumilovná verzia islamu. 

Ak by takéto články neexistovali, resp. ak by v islamskom svete nenachádzali širokú oporu, teroristické útoky by sa netešili takej popularite akej sa v islamských štátoch tešia a postupne by ich mohlo byť menej a menej. V opačnom prípade tých útokov je a bude stále viac a viac.

Ak sa moslimské obce a ich predstavitelia nemajú k činu, je ich potrebné k tomu dotlačiť. Aj, alebo v prvom rade cez zákonnú úpravu, ktorá by dala červenú tomu čo je uvedené v názve článku.          

Je najvyšší čas aby sa kompetentní konečne zobudili a začali v tomto smere konať. Minimálne čo sa týka nenávistných článkov islamskej viery. (Slovensko by mohlo byť v tomto pre EÚ vzorom...). Lebo sa môže ľahko stať, že súčasných európskych politikov pri moci v blízkej budúcnosti vystriedajú extrémisti. 

A ešte ľahšie sa môže stať, že už o 40 rokov začnú vážne pokusy zavádzania islamského práva šaria v EÚ. Keďže podľa odhadov moslimi v EÚ sa svojim počtom v tomto časovom horizonte majú vyrovnať, minimálne v západnej Európe, tamojšej súčasnej majorite. Je veľmi nepravdepodobné, že sa o to nebudú pokúšať. Zvlášť keď súčasná majorita je tak neznesiteľne tolerantná, že jej nevadí ani to, čo je uvedené v názve tohto článku.

Doplnené 11.8.2015 o cca 14:25 hod.: 

Ak sa vo svete začnú nebodaj páchať teroristické útoky na inovercov s odvolávaním sa na Bibliu, budem medzi prvými, ktorí budú žiadať aj kresťanských predstaviteľov, aby sa dištancovali od daných článkov "svätého písma". V prvom rade ale hasme to, čo nás bezprostredne páli, vysporiadajme sa s tým, čo v masovom meradle nabáda na zabíjanie, K ČOMU AJ DOCHÁDZA, a to preto, lebo obete nepochopili "múdrosť" ukrytú v islamskom práve šaria a netúžia byť moslimmi.

Masovému zabíjaniu v mene Koránu, alebo Biblie, teda „svätých kníh“, napomáha nepriamo každý kto obhajuje ich úplnú čistotu; aj keď mnohé ich články nemajú s (božou) láskou nič spoločné, ba idú priamo proti nej.

Doplnené 12.8.2015 o 11:00 hod.: 

Niekto môže namietnuť, že nie všetky články Islamu sú nenávistné voči inovercom, tak prečo uvádzam, že islam navádza na vraždenie. Nuž preto, lebo aj nenávistné články Koránu sú moslimami považované za neoddeliteľnú súčasťou Islamu a existuje len zanedbateľné percento moslimov, ktorí sú proti tomu. Minimálne to nijako nedávajú najavo. A to platí aj pre európskych moslimov.     

Nie som za zákaz islamu v EÚ. Vyznávanie jeho častí, ktoré nenabádajú na vraždenie alebo potlačovanie základných ľudských práv, je v poriadku. V poriadku nie je to, ak na jednej strane je navádzanie na vraždu v EÚ trestným činom a na strane druhej je tu povolená propagácia a šírenie islamu ako celku, teda aj vrátane tých jeho článkov ktoré nabádajú na "svätú" vojnu proti neveriacim v Korán.

Ak si niekto v mimoeurópskych krajinách myslí, že ich tam ohrozuje terorizmus odvolávajúci sa na konkrétne články Biblie, nech pokojne navrhne alebo zakáže propagáciu a šírenie týchto konkrétnych článkov. 

Súvisiace články na tomto blogu: 

http://burkert.blog.sme.sk/c/384933/islam-je-extremne-nebezpecne-nabozenstvo-a-preto-ti-co-koranu-veria-bez-vyhrad-by-v-eu-nemali-mat-miesto.html

http://burkert.blog.sme.sk/c/383432/aj-koran-je-riadne-pokriveny-preco-sa-zabijaniu-v-mene-boha-stale-dari.html

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Striptíz Vazovova, Dankova zádušná a systém Orbán (týždeň podľa Schutza)

Ak niekto patrí na Ústavný súd, tak Procházka.


Už ste čítali?