A čo keď začnú byť vo svojej viere dôslední aj ďalší moslimovia?

Autor: Marcel Burkert | 14.11.2015 o 11:55 | (upravené 15.11.2015 o 21:50) Karma článku: 9,07 | Prečítané:  1769x

To až potom prestane v EÚ svietiť zelená verejnému vyznávaniu a propagácii „mierumilovnému náboženstvu“, ktoré v sebe nesie články za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani tie najnebezpečnejšie sekty? 

Koľko civilných obetí je k tomu ešte potrebných??? Vážne nestačilo?      

Radšej si nechcem ani len predstaviť, čo by sa v celej Európe začalo diať vtedy, ak by vo svojej viere začalo byť dôsledných, čo i len pol percento moslimov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Korán obsahuje články, ktoré moslimom priamo alebo nepriamo prikazujú zabíjať inovercov a nevercov. Minimálne moslimov k tomu nabádajú.

Rovnako nie je tajomstvom, že Korán obsahuje aj taký článok, ktorý za likvidáciu inovercov sľubuje v „moslimskom nebi“ sladkú odmenu - 72 panien pre každého samovražedného bojovníka! Teda hárem s ktorým sa zrejme nemohol pochváliť žiadny zo sultánov.    

Jedno temné náboženské obdobie má Európa za sebou. Vysporiadala sa s tým tak, že dnes nám zabíjanie v mene kresťanského „boha“ nehrozí. Nedopusťme, aby nám toto v Európe, ktorej sme súčasťou, hrozilo znovu - tentokrát s odvolávaním sa na moslimského „boha“ a "jeho slová".

Chcem veriť tomu, že nikdy nenastane deň, kedy francúzski, nemeckí a mnohí ďalší voliči z radov umiernených moslimov, na základe kázní imámov čerpajúcich z Koránu, ktoré neoblomne považujú za čisté slovo Alaha, usúdia, že je čas na raj a svojimi voličskými hlasmi, v dobrej viere vydláždia cestu k moci šialencom, ktorých receptom na svetlé zajtrajšky pre EÚ je islamské „právo“ - šaría. 

A takých bláznov, ktorí by boli schopní s takýmto programom vyrukovať, akonáhle by cítili dostatočnú voličskú podporu, behá po Európe si myslím viac ako dosť. 

Súvisiace články:

- Hľadá sa Korán bez nenávistných článkov. Zn. Akútne!: http://burkert.blog.sme.sk/c/389291/hlada-sa-koran-bez-nenavistnych-clankov-zn-akutne.html      

- Navádzanie na vraždu je trestný čin. Islam navádza na vraždenie masové. V EÚ má zelenú: http://burkert.blog.sme.sk/c/385634/navadzanie-na-vrazdu-je-trestny-cin-islam-navadza-na-vrazdenie-masove-v-eu-ma-zelenu.html

- Nábožensko-bezpečnostné minimum pre moslimov túžiacich žiť v EÚ: http://burkert.blog.sme.sk/c/384933/nabozensko-bezpecnostne-minimum-pre-moslimov-tuziacich-zit-v-eu.html

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Zadotuje kúpu áut

Úspešnosť dotácie je dnes otázna. V Nemecku sa skončila fiaskom. Tam mali dostať peniaze vo výške štyritisíc eur.

KULTÚRA

Krv na kancelárskom papieri. Slovenské krimiseriály sú mimo

Dôvody, prečo sa na naše krimi nedá pozerať.

EKONOMIKA

Ďiaľnica pri Žiline bude načas unikátom. Nepovedie nikam

Úsek diaľnice bude čakať na svoj privádzač.


Už ste čítali?